7 روز ضمانت بازگشت

  شرایط و ضوابط بازگشت 7 روزه کالا

  .سایت رایانه همواره در تلاش است که رضایت مشتریان را دراولویت کاری خود قرارداده و با ارائه خدماتی قوی به مشتریان عزیز، تا تجربه ای لذت بخش ازخرید آنلاین را در فضایی امن و مطمئن داشته باشند

  شرایط وضوابط این بخش از خدمات مشمول کالاهایی می گردد که شمامشتریان محترم، پس ازثبت سفارش و دریافت کالا، متوجه مغایرت در کالای خریداری شده خود شده اید. شمامی توانید پس از مشاهده مغایرت در کالای خریداری .شده، موارد را طی مدت 24ساعت به بخش پشتیبانی سایت رایانه اطلاع دهید تاهماهنگی های لازم جهت مرجوع کردن کالا صورت پذیرد


  قوانین و مقررات در تعهدات بازگشت کالا 

   مغایرت در مشخصات و یا اطلاعات فنی درج شده در وبسایت با کالای تحویل داده شده که شامل ظرفیت و مدل و.... به طور کل اطلاعاتی که همخوانی با توضیحات فنی کالای خریداری شده شما نداشته باشد


  توضیح 1 : درصورتی که مشخصات فنی روی جعبه کالا نصب و یا مشخص نگردیده باشد. لطفا قبل از باز کردن پلمپ کالا از صحت کالای خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید و به هیچ عنوان پلمپ کالا را باز ننماید و پیش از آن اطلاعات فنی کالای خریداری شده خود را با مشخصات درج شده بر روی جعبه کالا بررسی نمایید.

  توضیح 2 : با توجه به اینکه ممکن است در برخی از جزئیات، تصویر محصولات در سایت رایانه، با کالای خریداری شده تفاوت هایی داشته باشد، بنابراین ملاک سفارش، اطلاعات فنی درج شده در مشخصات کالا می باشد و مغایرت تصویر کالا با سفارش انجام گرفته شامل قوانین مرجوع نمودن کالا نمی باشد.

   
   مغایرت در رنگ انتخاب شده کالا
   
  توضیح: در صورتی که رنگ کالا قبل از باز نمودن پلمپ بسته بندی آن قابل مشاهده نباشد و یا بر روی جعبه کالا درج نشده باشد.
   
   عدم تطابق گارانتی کالا طبق اعلام در سایت رایانه
   
  توضیح: در صورتی که کارت گارانتی کالا درون بسته بندی پلمپ شده باشد و یا روی جعبه کالا نصب ویا مشخص نگردیده باشد.
   
  توجه : کالاهایی در مراحل ذکر شده فوق مرجوع خواهند شد که هیچ گونه تغییری در شکل بسته بندی اولیه کارتن و پلمپ ایجاد نگردیده باشد. لطفا از نصب برچسب و نوشتن روی بسته بندیکه موجب تغییرات در ظاهر بسته بندی کالا می گردد جدا خودداری فرمایید.
   
   انصراف از خرید کالا
   
  توضیح: لازم به ذکر است کالاهایی در این مرحله مرجوع خواهند گردید که پس از ثبت سفارش مشتری بلافاصله از خرید خود منصرف شده و مراتب را ظرف مدت کمتر از 1 ساعت به تیم پشتیبانی رایانه اطلاع داده است تا کالای خریداری شده در مرحله بسته بندی و ارسال قرار نگیرد.
   
   آسیب فیزیکی
   
  کالاهایی که پس از دریافت دچار آسیب فیزیکی شده اند باید ظرف کمتر از 1ساعت به تیم پشتیبانی رایانه اطلاع داده شوند تا در اسرع وقت اقدامات لازم جهت ارجاع کالا به رایانه انجام پذیرد.
  لطفا به منظورجلوگیری از هرگونه سوءتفاهم و مشکلات احتمالی، در هنگام تحویل گرفتن کالا آنرا با دقت بررسی کرده و موارد ذکر شده را با دقت رعایت فرمایید.

  در هر مرحله ازشرایط مرجوع کردن کالا ، پس از بررسی توسط کارشناسان فنی رایانه و تاییدنهایی، مبلغ پرداخت شده به حساب شخص خریدار عودت خواهد شد. کالاهایی دراین شرایط
  مرجوع خواهند شد که با تمام ملزومات و متعلقات و همچنین هدیه ارسال شده به همراه کالا به آدرس فیزیکی رایانه رسیده باشد.
   
  لازم به ذکر است که اگر هرگونه ایرادی از طرف تیم رایانه در مورد کالا تایید شود، در صورت موجود بودن کالا و تطابق کامل با همان کالای خریداری شده،کالای دارای نقص با کالای سالم جایگزین و با پرداخت هزینه حمل توسط رایانه، ارسال خواهد شد. و در صورت موجود نبودن در انبار رایانه مبلغ پرداختی کالا به حساب شخص خریدار عودت داده خواهد شد.

  هرگونه ایراد و یاخرابی که بر اثر استفاده ناصحیح توسط مشتری ایجاد گردیده باشد. مورد تایید رایانه نخواهد بود و کالا پس از بررسی، مجددا برای مشتری ارسال می گردد. که در این شرایط هزینه ارسال مجدد و جابجایی به عهده خریدار می باشد.
   
  کالاهایی که دارای ایرادات قابل رفع سریع باشندمانند Reset وUpdate نرم افزاری شامل این بخش از خدمات نخواهند شد.رایانه پس از اصلاح و رفع مشکل نرم افزاری،کالا را برای شما ارسال خواهد نمود.

  اطلاعت تماس

  ----------------------------
   تلفن: 37666315-051 
  فکس: 37638100-051 
  تلگرام09371310924 
  اینستاگرامRayanehcom