حریم خصوصی

  - گروه رایانه به  اطلاعات شخصی و محرمانه همه کاربران سایت احترام گذاشته و از آن حفاظت می‌کند.

  -  تمامی اطلاعات خصوصی کاربرانی را که به صورت داوطلبانه جهت ثبت نام در سایت و استفاده از بخشهای مختلف آن جمع آوری می‌شود،محرمانه تلقی کرده و تحت هیچ شرایطی بدون كسب اجازه از صاحبان اطلاعات،آنها را در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی دیگر قرار نمی‌دهد.

  - تمامی مطالب وارد شده با نام شما بر روی سایت نمایش داده می‌شوند و ورود آن به منزله قبول تمامی مسئولیت های مادی و معنوی آن می‌باشد.

  - تمامی اطلاعات وارد شده بررسی شده و در صورت تایید مسئولین سایت در دسترس بقیه كاربران قرار می‌گیرد.

  - سایت ما ممكن است پیوندهایی با دیگر سایتها داشته باشد،هنگامیکه شما با سایت دیگری پیوند برقرار می‌کنید، دیگر از سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص سایت جدید هستید . این سایتها ممکن است كه اطلاعات دیگری را از شما دریافت كنند،بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با سایتهای ذیربط تماس برقرار نمایید. استفاده از این وب سایت بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکرشد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.

  - رایانه وظیفه دارد نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش و یا چنانچه پیام ارسال شده توسط کاربر،مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد آن را گزارش و از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

  - حفاظت و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران سایت میباشد و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی،کاربران نباید آن را در اختیار شخص و یا اشخاص دیگری قرار دهند.رایانه هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و به آن احترام میگذارد و اطلاعات شخصی آنان رابه هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند،رایانه فقط در صورت مواجهه با حکم قانونی اطلاعات شما را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار خواهد داد.

  - گروه رایانه در تلاش است تا تمام سعی و توان خود را در حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار ‌گیرد تا تجربه بهترین، امن ترین و سریع ترین خرید اینترنتی را داشته باشید.